کیف چرم دست دوز، انتخابی برجسته برای داشتن استایلی شیک

کیف، وسیله‌‌ای بسیار مهم در زندگی هر شخص است که در طول روز به صورت دائم از آن در حال استفاده است. این وسیله به عنوان یک اکسسوری بسیار مهم در تیپ و استایل یاد می‌شود؛ به همین دلیل چرم و بخصوص دست دوز بودن یک کیف، می‌تواند در پوشش شما تاثیر بسزایی داشته باشد. مدل‌های کیف چرمی دست دوز از مباحث بحث برانگیز در بازار مد روز به شمار می‌روند؛ چرم در زمان‌های گذشته کاربردهای متفاوتی داشته، ولی با گذر زمان به یکی از پرطرفدارترین مواد اولیه برای صنعت پوشاک تبدیل شد. کیف چرمی دست دوز به مرور زمان تبدیل به یکی از اکسسوری‌ های با دوام و مناسب شده به همین سبب در خیلی از ‌استایل‌های راه خود را پیدا کرده است. کیف چرم دست دوز علاوه بر تیپ و پوشش شما، می‌تواند ظاهری آراسته را برایتان به ارمغان آورد و در جمع دوستان و آشنایان برای شما جلوه‌ای زیبا داشته باشد. علاوه بر آن بانوان می‌توانند با استفاده از این اکسسوری، استایلی بسیار جذاب را برای خود رقم بزنند.

روش دوخت کیف های چرم؛ ماشینی و صنعتی

کیف ‌ها چه از چرم طبیعی و چرم مصنوعی می‌توانند به دو روش دستی و ماشینی تولید شوند که در جنس آنها تاثیر زیادی نخواهد داشت و به مواد اصلی یا همان چرم آسیبی نمی‌رساند. اما دوخت دستی طبیعتا دارای طرفداران مخصوص خود است که باعث شده این سبک از کیف ‌ها در بازار مد امروزه طرفداران بسیاری داشته باشند.
یک کیف چرمی اگر با ماشین دوخته شود دارای دوخت منظم و حرفه‌ای است ولی این سبک دوخت‌ها از نظر طرفداران دوخت دستی دارای روح نیست و به گفته عامیانه تر زنده نیست؛ در دوخت دستی شما شاهد زنده بودن کار و مخصوصا سلیقه شخصی که آن را دوخته هستید و این دلیل، خیلی از علاقه مندان به این سبک را شگفت‌زده کرده است؛ شاید خیلی‌ها علاقه‌مند هستند، دارای کیفی باشند که از دوام بیشتری برخوردار است، خیلی از مردم به دلیل ماشین دوز بودن یک کیف فکر می‌کنند دارای دوام بیشتری است که باید اشاره کنم این ذهنیت بسیار غلط است

کیفی را انتخاب کنید تا به استایل بدنتان نزدیک تر باشد


اندام شما بسیار در خرید کیف موثر خواهد بود. اگر شما دارای اندامی ریز نقش و کوچک هستید بهتر است از کیف‌ های بزرگ و دو دسته استفاده نکنید زیرا تمام اندام شما را می‌پوشاند و صورت شما را کوچک جلوه می‌دهد. یا اگر از اندامی درشت برخوردار هستید پیشنهاد می‌کنم از خرید کیف ‌های کوچک صرفا خودداری نمایید چرا که باعث بر هم خوردن تیپ و استایل شما خواهد شد؛ از همین رو طراحان مد همیشه پیشنهاد می‌کنند که در هنگام خرید به اندام و استایل شخصی خود توجه ویژه‌ای داشته باشید. هرچه اندام شما با کیفی که خریداری می‌کنید هماهنگی بیشتری داشته باشد، به پوشش شما جلوه بهتری خواهد داد و این امر باعث بالا رفتن اعتماد به نفس شما خواهد شد.

Facebook
Twitter
LinkedIn
لطفا به این نوشته امتیاز دهید :
5/5